Únor 2011

Náladová

18. února 2011 v 13:55 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
To už uběhl téměř měsíc?! Sakra.
Omlouvám se. Zdravím. Je mi líto, je mi ze sebe špatně. Po takové době přidat dvě ubohé fotky, je to bída no. Jistěže na počítači bývám, to by bylo na dnešní dobu velice zvláštní, kdyby ne :D
Ono já aji fotím, něco málo mám v PC, ale to je tak slžité se tomu věnovat. Takže si dám asi nějaké předsezetí, jinak netuším. 
Taky čekám na hezké počasí, i když teď je tam krásné světlo, takže jsou to jen moje výmluvy.
Taky doma máme skvělou hru.  Sice to není nic ve stylu filmu "Game" (mimochdoem moc dobrý thriller s Michaelem Douglesem, pokud sjte enviděli podívejte se). No ono se nakonci ledna předávalo pololetní vysvědčení v mém případě pouze tzv. Výpis z vysvědčení. Dobojovala jsem s jednou dvojkou z hloupého zeměpisu. Bráškové na tom nebyli o moc hůř, tedy jeden se dostavil z trojkou z přírodovědy, ale u nás doma se na známky až tak nehledí (protě ať každý dělá na maximum i když je maximum trojka.) Prarodiče nám, ale za uspokojivé vysvědčení slíbili televizy a Playstation 3. Toť je opravdu lákavá nabídka. Ono sledovat oblíbené filmy na pořádněm full HD to je jiný kafe. Takž se od února opravdu snažim a zatim se mi daří (právě jsem zaklepala do toho dřevotřískového stolu).
Dnes jsem byla na očkování a doma jsem už hodinu, asi proto jsem se sem dostala. Obyčejně domů jezdívám kolem 6-7 hodiny večer a to už je blog to poslední nač si vzpomenu. Očkování jsem se opět bála jak čert kříže, ale opět zbytečně, vlastně jsem ho ani nepostřehla, takže jsem celkem ráda. Neměla bych týden sportovat, jenže zítr amáme volejbalový "match" a tam musím (ano je nás zoufale málo hráče). Takže se opět nevyspím, spánek moje oblíbená činost, ach jo.

No ty slibované 2 fotky. Jsou takové náladové "peace" a "fuck" prostě....
peace
©2010-2016