Že by konečně jaro?

24. března 2011 v 14:10 | Míča K. (Miqelka) |  Den po dnuTo je venku krásně, neříkáte si to taky? Já tento týden každý den a počasí si užívám. Ráno je sice trochu chladněji a tak odpoledne chodívám s bundou v ruce, ale ty sluneční paprsky jsou úžasné.

3 dny bez počítače, zkuste to taky!
Na toto téma jsme se dostaly s mamkou při sobotním obědě, tak jsem řekla: "skusím to!" Skusila jsem a vydržela, ani mi PC nějak zvláštně nechyběl. Mamka mi říkala, že to nevydržím bez chatování, pravda je, že jsem z toho měla sama obavy. Bez facebooku, icq i skypu jsem to přežila a nemám tendenci tyhle programy (soc. sítě) zapínat.
Během těchto tří dnů jsem měla hodně času pro školu, dokonce jsem se šla projít s foťákem a mám pěkné fotky. Malou ukázku vidíte nahoře, ale ještě je musím stáhnout do PC všechny a to jich tu bude více. Vlastně dnes jsem šla na počítač, abych dala o sobě vědět na blogu a zkontrolovala si známky na bakalářích (chci zpět studijní průkazy).
Tak a teď dopíšu článek, naučím se slovíčka do angličtiny a němčiny a hurá do výtvarky!

Čísílka malebná to je moje potěšení...
Aneb dnes jsem se zúčastnila okresního kola pythagoriády. Ono měla jsem možnost i matematické olympiády, ale ta je časově náročnější a je to jiný level. Do okresního kola spolu semnou postupovalo asi 10 spolužáků zmojí třídy a dalších 20 z mladších ročníků. Brali každého úspěšného řešitele (nad 8 bodů). Ze školního kola jsem postupovala se 13 body, což bylo celkem slušné. Jenže jak už to bývá, tohle kolo bylo o něco složitější a tak tenhle bodový zisk se nebude určitě opakovat. Doufám, že mám aspoň něco správně, udělalo by mi to radost.
Vstávala jsem ve 4:15, protože autobus mi jede přesně v 5:15, tak jsem trochu unavenější a půjdu dnes spát brzičko, zítra mě čeká příprava na fyzikální olympiádu.

Ještě se chci pochlubit se svojí 1- ze slohovky, šlo o úvahu. Zpětně si říkám, jaké hloupé chyby jsem tam naplácala, samozřejmě pravopis a interpunkce. Jako téma úvahy jsem si vybrala (cca 10 možností) "Chtěla bych, aby mi ostatní lidé mohli číst myšlenky?" Příšlo mi jednoduché a celkem rychle jsem měla v hlavě ujasněnou osnovu úvahy. Pokud se mi bude chtít přepisovat, tak bych ji sem i přepsala, ale uvidím.
Zatím se loučím a usmívejte se, když je tak krásně ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hráblík=) | Web | 25. března 2011 v 17:28 | Reagovat

Máš pravdu, venku je krásně! :)
Fotka se mi moc líbí :)) a těším se na další.
ři dny bez počítače bych taky vydržela, vždyt o nic nejde ;) já se zabavím knížkou :D
V olympiádě jsem ti držela a držím pěsti :)
Blahopřeju za jedničku ze slohovky! :)
PS. V češtině na okrese neví mjak to dopadlo, ještě nedali vědět, oni totiž ani nevyhlašovali :)

2 Hráblík=) | Web | 27. března 2011 v 19:39 | Reagovat

Děkuju :D
Je to focený ale z okna v mým pokoji, ten zatím moc jara nepocítil, až na ty kvítka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
©2010-2016