Duben 2011

Mimo realitu, the frog, skica a most

30. dubna 2011 v 16:25 | Míča K. (Miqelka) |  Malba a kresba
Že by tvořící nálada?
Asi ano. Všechny tyto práce jsou nové. Sice nic velkýho, ale přece jen něco.
Dnes se asi půjdu jen projít, s foťákem už mám okolí 3 km prochozeno, takže by byli pořád stejný fotky a na to já kašlu.


na A3 děláno někdy ve středu večer, ta tuš mi to kazí aje to nic moc no... Možná ten nápad -.-

'ztráta smyslů'

26. dubna 2011 v 16:17 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie lidé
Zdravím.
Doufám, že jste si užili nejdůležitější dny v roce pro křesťany, tedy Velikonoce. Nejsem člověk, co má tradice rád, spíš řečeno je nemám ráda, takže tyhle svátky spíš přežívám. Každopádně děda lsavil narozeniny a to bylo fajn. Tiše poslouchat historky z mládí těch moudřejších to by mě bavilo od nevidím do nevidím.
Pár lidí na škole chystá výstavu a svou troškou do mlýna přispěju i já. Tohle je ochutnávka fotek ze soboty, opět jsem týrala svého bratra. Ne doslova, jen jsem měla nápad a chtěla ho uskutečnit, tak on se obětoval, nakonec se mu výslendé snímky líbila, tak jsem ráda.
Mám slabost pro černobílé fotky, takže pouze jedna barevná zbytek ČB ;)Jarní fotky n1

22. dubna 2011 v 12:47 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Zdravím vespolek!
Sluníčko svítí a vše se probouzí, takže pár čistě přírodních fotek. Jsou takové barevné a prostě živé. Teď jsem po neuvěřitelné době nemocná (kašel, rýma, byla i teplota) a neuvěřitelně mě to štve. Čtyři roky jsem nebrala antibiotika, ty neberu ani teď a neplánuju to. K lékům mám jakousi averzy, nevím jak jinak tomu říkat. Takže se léčím čajem a pohodlíčkem postele. Přečetla jsem knížku z trilogie Milénium, hne dtu první 'Muži, kteří nenávidí ženy.' Měla jsem ju přečtenou zhruba za 1.5 dne a to má prosím 540 stran! Takže jsem jeden den četla do čtvrté hodiny raní, já to to prostě musela přečíst :DKresby (hrnek, sklinka,...)

17. dubna 2011 v 11:32 | Míča K. (Miqelka) |  Malba a kresba

Slíbila jsem kresby. Zjistila jsem, že jich mám celkem dost "na skladě", takže nadešel čas se pochlubit, svýma výtvorama. Jak na to koukám s odstupem času vidím hodně chyb. Napíšu k nim zvlášť kdy asi byli kreslené. Jednou jsem měla takové hrníčkovské období :d

Pokus o Astna martina ještě z prosince. A3

Autoportréty

17. dubna 2011 v 11:09 | Míča K. (Miqelka) |  Autorka

Mám svůj svět a ten mě někdy děsně baví!

Po delší době zdravím všechny přítomné (;
Včera jsem nafotila dva auto portréty. Z toho jeden je takový víc stylizovaný do modra. Zítra jedeme na soutěž (celá třída) a naše barva je modrá, tak něco na důkaz fanouškovstí. Takže je to nic moc a druhý takový normální bych řekla (chtěla jsem novou profilovku na facebook). Ták tedy. No taky bych vám mohla přidat kresbu, co jsem včera kreslila no budiž.


.. vypadám strašně, ale člověk se s realitou musí smířit.

Smutný očka

9. dubna 2011 v 18:48 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Hello everybody! Like you English too? :D I love this language. It's sad that I can't speak good :(
hehe ani netuším jestli to mám napsáno správně. Doufám, že jo. Zase přidávám jednu fotku, ale tuhle mám ráda, ty oči.
Teď musím něco málo namalovat (musím, protože chcu!).Bastardi

4. dubna 2011 v 18:53 | Míča K. (Miqelka) |  Filmy


"Filmový dárek k druhým narozeninám!" Popravdě mám Primu COOL moc ráda, líbí se mi pořady, jako například Top Gear. Sice dávají pořád dokola stejné filmy, ale některé opravdu stojí za to, takový Frajer Luke (můj milovaný Paul Newman) je skvělý film.
Protože mi mnohými film byl velice akčně doporučován, jako totální bomba pecka. A já bláhová čekaal pecku na úrovni Dannyho parťáků, což sem samozřejmě přehnala. Ale i český film může být kvalitní a krásný. Vzpomeňte si na Pelíšky, Samotáře nebo novější Ženy v pokušení.
Režisér: Petr Šícha
Hrají: Tomáš Magnusek, Ivana Buková, Ladislav Potměšil, Jana Šulcová a další.
Děj (text distributora): Příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek. Film je založen na reálném základě a ukazuje, jak to dopadne, když selže systém. Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků - mladých násilníků je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Přesto nebyli zatím odsouzeni a stále navštěvují školu. Do ní nastupuje mladý učitel, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Za jakým účelem však do školy opravdu přišel, zjistíme až v závěru celého příběhu.
Můj názor: Příběh má pěkný nápad, ale zpracování značně pokulhavá. Dětští herci předvádí excelentní výkony, bohužel herec v hlavní roly je nesympatický a celý film mě děsně štval. Dalo by se říct, že se mi docela líbil soundtrack, sama se tomu divím. Je to takový pokus o krimi drama (ten závěr) a není to uplně špatné, ale šlo to líp. Za shlédnutí to asi stojí, jen když nebudete moc čekat. Jsou tam moc pěkné momenty. Na toto téma by klidně mohlo vzniknout více filmů, jen se víc snažte a bude to dosti dobré.

Fialka

3. dubna 2011 v 19:07 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie příroda

Hurá jaro!

Tohle chci vykřičet do světa, nic jiného. Konečně se teploty šplhají nad 15°C a sluníčko svítí. Jsou tu ty přeháňky, kdy deset minut prší a pak to nepoznáte, protože je zase krásně. Jaro je krásné a basta.
Ta fotka je plná života a fialky jsou moc pěkné kvítečka :))
je to zvláštní, ale na zítřekse docela těším, pojedu za Hráblíkem :)


Converse

3. dubna 2011 v 13:18 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
'Converse je americká firma vyrábějící sportovní obuv, založená Marquis M. Conversem v roce 1908. Společnost sídlí od založení v Massachusetts.' wikipedie

Fotka ze čtvrtka (31.3.2011). Taková obyčejná, ale má něco do sebe. Zase ty živé barvy, prostě obyčejná, ale líbívá. Příště snad bude lepší nápad.


Za kopírování budu trhat hlavy!

Sunset tree

2. dubna 2011 v 11:51 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Jak jsem psala, že jsem byla fotit tak to opravdu byla pravda!
Tahle fotka se mi líbí je taková kouzelná, příjemná, uklidňující. Ty barvy na ní a vůbec mě neštvě že zem není vodorovná, ale spíš nakloněná rovina.
Jinač musím se pochlubit 3. místem v okresním kole fyzikální olympiády, mám radost, protože jsem nad tím strváila celkem dost času. Spolužák byl první a druhý spolužák šestý, všichni tři zúčastnění z naší školy byli úspěšnými řešiteli, tak se i učitelka radovala.


Líbí?
©2010-2016