Květen 2011

Na téma: Budoucnost

28. května 2011 v 12:31 | Míša K. (Miqelka) |  Na témaVěříte na karmu? Stručněji karma znamená: 'Konej dobro a vrátí se ti, konáš-li zlo, něco špatného se ti stane.' Filosofii karmy jsem znala už dříve před seriálem Jmenuju se Earl, ale ten mi ji přiblížil, ukázal ji ve zjednodušené formě a vtipně. Svým způsobem by karma mohla ovlivnit naši budoucnost, ale kolik z vás vyznává budhismus? Vždyť karma je pojem právě z tohoto náboženství.


die Kinder

27. května 2011 v 22:12 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie lidé
Němčina, pro změnu!
No když nám pořád tvrdí, jak jsou ty jazyky důležité, na druhou stranu s nima i souhlasím, tak a´t ěm to naučí pořádně ne? Asi bych chtěla moc, někdy mám pocit, že v té třídě jsem jediná, která se chce dozvědět něco nového. Prostě tasková touha po nových informacích, že by nemoc? Těžko říct.
Jenda fotka stará asi tak 14 dní a druhá jen týden, ale jsem líná, takže je uvidíte až dnes. Obě v černobílé podobě. Mám slabsot pro černobílé fotky, zvlášť pro ty staré s jistým kouzlem.


Desetiletá sestřenka, to se ještě dívá na všechno pozitivně.

Ještěrka

22. května 2011 v 21:23 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Yeah!
Jo mám radost, protože se mi podařilo vyfotit tohle krásné stvoření aniž by někdy přišel k větším zraněním. Trošku jsem si odřela koleno protože jsem musela ležet na břichu a s foťákem manipulovat cca 15 cm od ještěrky, muj objektiv nemá přiliš velký zoom.
Ještěrce se nestalo nic! A bude mít mladý, opravdu nejtlustší ještěrka, co jsem kdy potkala ^^
Nezodpovězené otázky mě nebaví!

20. května 2011 v 23:01 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnuHi! Ou jak pak se máte? Doufám, že fajn.
Ve středu jsem nehorázným způsobem pokazila test z fyzika, opravdu drasticky. Já to látku uměla už půl roku před tím než jsme ji z ačli brát (fyz. olympiáda), ale ta nová učitelka mi v tom udělala neskutečnej šrumec! Takže logicky je to chyba učitelky. NO spíš je to moje chyba. nebudu svádět vinu na někoho jinýho, je to zbabělství. Každopádně mě to štve a už nemám moc času to opravit, tak nevím, co s tím udělám.
Ach jo. Zítra se musím babičky a dědy vyptávat jak idiot, protože mám ezadaný projekt do dějepisu na téma 'historie mojí rodiny' téma sice krásné, jenže já jim budu brát drahocený čas teď v době, kdy jsou skoro pořád na poli nebo na zahradě. Navíc to bduu mít poloviční, jenom z mamičné strany, ale chci jedničku, tak mi nic jiného nezbývá.

Pokus o B. Marleyho a Q.Tarantina

15. května 2011 v 12:12 | Míša K. (Miqelka) |  Malba a kresba
Nerada se nudím a tak se zabavuju všemožnými způsoby, někdy to nedopadá zrovna šťastně. Tentokrát to odnesli rovnou dva. Mám je ráda, mám ráda jejich životy, jejich charisma.
Naposledy jsem si za oběť vybrala Kurta Cobaina a kdysi dávno i Johnnyho Deppa. Že by nastaly nějaké pokroky? Nebuďte bláhoví :D


Zase jen skica, protože mamka už chtěla abych odešla od počítáče, tak jsem patřičně spěchala. Taky to jde vidět.

Útěk

8. května 2011 v 15:34 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
Utíkám ze svýho úžasnýho domova každý víkend. Jsou to moje dlouhé, přemýšlecí procházky. Moje útěky mimo realitu. Vždycky s sebou beru foťák, však víte "co, kdyby náhodou".
Včera jsem měla jasný cíl, ale vzala jsem to tou nejsložitější možnou cestou. Prošla jsem prostředkem pole a moje nohy poznaly kyselinu methanovou čili mravenčí aneb se tváří tvář setkaly se stovkami zákeřnýách kopřiv. Mám hodně fotek z pole (řepky), ale je to nuda, tak raději přispěju třema podle mně zajímavýma fotkama. Ty listy asi patří do kategorie příroda, ale nchce se mi psát nový článek, ach ta lennost :(
Mimochodem nový, svěžejší a docela i letní vzhled. Jak se líbí?


Včera bylo krásně, tak jsem na chvilku zakotvila na blízkém splavu, kam se v létě chodíváme koupat. Už se těším. Včera jsem zula tenisky a prošla se nahoře. Měla jsem strašné nutkání se vykoupat, ale byla by z toho akorát angína. Povedenou fotku splavu nemám, protože svítilo příliš ostré sluníčko a tvořilo nehezké přepaly. I tay to jde vidět.


Reklama na cigarety? NE NE!
Jen ty barvy a kompozice se hodí na takovou tu 'kusovku'. Nic víc.


JARO ^_^
Ta zelená je skvělá, u mě pořád vede žlutá.

Plní se sny? Doufám, že jo, jinak jsem ztracená.

3. května 2011 v 15:37 | Míča K. (Miqelka) |  Den po dnu


Hi!
Po dlouhé době něco ze skromného života, již čtrnáctiletého paka. Jak se mám? Dá se říct, že naprosto normálně. Škola mě nemožným způsobem týrá, ne tak strašný to není, vlastně se to dáv pohodě zvládat. Stíhám toho celkem dost i mimo školu, tak si přece nemůžu jen stěžovat.
17.5. pojedeme do Ivančic na Rubikon, náš tým má zajištěnou dvoudenní návštěvu Prahy, ale já mám prostě smůlu. Na 90% budu v termínu, kdy se tam pojede chybět. Budu na dovolené. Nemůžu mít trochu toho štěstí, abych si mohla užít dovolenou i tenhle výlet. V té soutěži jsem měla na starosti to nejtěžší kolo, což byla minutová prezentace a obhajoba našich názorů, nakonec z toho nebudu mít nic jen blbej krasohled. Nenaštvalo by vás to?


Jsem strašný snílek, někdy mě to hrozně štve, na druhou stranu si dokážuý představit ty nejnemožnější scénaře různých situací... někdy mě překvapuje, jak daleko pak nejsu od pravdy.
Mám celkem radost, protože 5 mých fotek bude na výstavě ve škole. Je to sice málo, ale strašně to potěší.
Tak se zas loučím... I want to be free ;)

Z procházky

2. května 2011 v 19:48 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie příroda

Dlouhé chození po okolí, přemýšlení a smání se nad maličkostmi. Včera jsem byla venku tak tři hodinky, budu muset začít chodit větší okruhy, protože tady to už mám nafocený tolikrát...
Pár fotek se povedlo, takové jarní, barevné veselé.
Hlavní téma pampelišky, které právě odkvétají. Samozřejmě bylo i plno nově kvetoucích, ale tohle je snad zajímavější.Žárovková

1. května 2011 v 12:28 | Míča K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
'šla žárovka na vandr...'
Potřebovala jsem nutně něco vyfotit a vznikla tahle žárovková. Musím najít čas a naházet Vám sem fotky, protože jich mám celkem dost. A chci se i chlubit.
Tahle je nudná, ale koukatelná.


Kýč, že ano?
©2010-2016