Nezodpovězené otázky mě nebaví!

20. května 2011 v 23:01 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnuHi! Ou jak pak se máte? Doufám, že fajn.
Ve středu jsem nehorázným způsobem pokazila test z fyzika, opravdu drasticky. Já to látku uměla už půl roku před tím než jsme ji z ačli brát (fyz. olympiáda), ale ta nová učitelka mi v tom udělala neskutečnej šrumec! Takže logicky je to chyba učitelky. NO spíš je to moje chyba. nebudu svádět vinu na někoho jinýho, je to zbabělství. Každopádně mě to štve a už nemám moc času to opravit, tak nevím, co s tím udělám.
Ach jo. Zítra se musím babičky a dědy vyptávat jak idiot, protože mám ezadaný projekt do dějepisu na téma 'historie mojí rodiny' téma sice krásné, jenže já jim budu brát drahocený čas teď v době, kdy jsou skoro pořád na poli nebo na zahradě. Navíc to bduu mít poloviční, jenom z mamičné strany, ale chci jedničku, tak mi nic jiného nezbývá.

Tenhle týden proběhli u nás na škole maturity, vůbec maturantům nezávidím, zase jedno velké plus pro nás: málo hodin a nic moc jsme nedělali. Třeba dnes jsem byla první 3h hlídat výstavu v sokolovně (jó mám tam 5 fotek!), čtvrtou hodinu jsme měli volnou a pak chemii. Jedna vyučovací hodina se dá v klidu zvládnout.


To pěkné počasí mě baví. Už se těším na dovolenou 12. odlítáme! Doufám, že to bude fajn, prostě MUSÍ. Teď přemýšlím, že půjdu spát, nebo si číst, nebo koukat na film. Ten filmjsem stejně viděla, tu knížku mužu začít číst jindy, takže to vidím, že popřeju doboru noc kocourovi a bude.

Takže se loučím s klidným svědomím, že jsem o sobě dala vědět. Ještě musím vyfotit fotku do jedné soutěže, ale myslím, že splnit termín nebude problém. Mám přece téměř celý víkend a teď fakt, AHOJ! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mishelka* | Web | 21. května 2011 v 18:38 | Reagovat

Ahojky:)..Nevím,jestli si pamatuješ,ale byla jsme aff:)*.Pak jsem zrušila blog a dlouho jsem na něm nebyla,znovu obnovuji:),tak jen pro info :D

Jinak,ty taky fotíš??:)..jakej máš foťáček??..Zrcadlovku??:)

2 Victoria* | Web | 22. května 2011 v 11:13 | Reagovat

Krásná fotka:) fotilas ty? máš talent!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
©2010-2016