Červen 2011

Zavřete oči, odlítám

11. června 2011 v 11:17 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu


Ahoj,
jak se komu daří? Řekněme, že mně se daří výborně. Skvěle, nejlíp za poslední dobu, vysmátě. No prakticky všechno smíchané dohromady a je to zatraceně dobrý koktejl (taky byste si dali jahodový?).
Zestručněno dnes(tedy zítra) asi o půl paté ráno opustím území České Republiky. Dovolená v turecku. Ještě se musím sbalit, nabít baterku do foťáku a mnoho jiných podstatných věcí... To byla nejdůležitejší informace článku. Zbytek jsou jen moje keci :))

Kniha přítel člověka

9. června 2011 v 15:22 | Míša K. (Miqelka) |  Na téma

Čtete rádi? Doufám, že ano, jinak byste tyhle řádky přestali číst. Ale teď čtení blogů nemyslím, myslím knihy. Těžké bichle plné fantazie, příběhů ze života, napínavých detektivek, vždy´t žánrů je tolik, každý si musí vybrat.
Co se týká mě, tak já čtu ráda ty knihy, které zaujmou a baví mě od první do poslední stránky. Povinnou četbu ve škole nemáme, náš učitel ví, že 80% lidí by si vypísky našli na internetu a knihu ani nevzali do ruky, tak ušetřil práci sobě s opravováním.
Štve mě jedna věc, už nečtu jako dřív, to byl můj průměr 10-12 knížek za měsíc. Jejich hodnota ovšem byla valná, jenže to se tak říct nedá. Každá kniha má svou hodnotu. Uznejte samy, že je něco jiného jestliže přečtete Lolitu od Nabokova nebo román od Viewegha, rozdíl, nebo ne?

Ruka a počítadlo

6. června 2011 v 14:49 | Míša K. (Miqelka) |  Malba a kresba
Po kolikáté už tu ruku zkouším? :D Těžko říct. Pořád dokolečka, je tojeden z cílů. Chci se naučit kreslit ruce. Začala jsem v úterý večer a dodělala v sobotu dopoledne, chybje tam dost, ale nemá to na moje začátky ruk. Pro pobavení »koukni.
No to počítadlo, nevyšle mi perspektiva a u těch kuliček jsem jednoduše myslela že mě klepne. Vydržela jsem a mocný matematik pozná počítadlo.
Musím zajít do knihkupectví pro nějakou milou knížku. Mám poukázku a ještě přihodím něco ze svýho a budu moct barviče vykrást. Momentálně mám rozečtený druhý díl triologie Milénium: Dívká, která si hrála s ohněm. První díl, Muži kteří nenávidí ženy, mě naprosto pohltila. Tak skvěle popsané charaktery, vůbec vám nepřijde, že ta kni ha má celkem 600 stran. Měla jsem ji přečtenou za dva dny a dlouho jsem o ni přemýšlela. Sáhněte po ní ;)

Requiem for a Dream

4. června 2011 v 17:32 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu

Není to o tom filmu, ale jestli máte čas tak na Requiem for a Dream podívejte, je to skvělý film.

Zdravím.
Charlie Straight, určitě ti to něco říká nebo se pletu? Tahle skvělá písnička (ony všechny jejich písničky jsou naprosto skvělé), School Beauty Queen, se objevila v novém seriálu české televize 4teens. Já je znám delší dobu, asi rok. To jsem objevila jejich skladbu 'Your House' a okamžitě si je zamilovala. Hudba mi patří do života, bez sluchátek nedám ani ránu. Když je náhodou zapomenu doma, hned jsem celý den nervní. Poslední dobou se ze mě stává fanatický závislák na některých interpretech/ kapelách. Pár těch svých srdcovek můžu vyjmenovat. Tak třeba Tatabojs, the Prodigy, Green Day, Papa Roach, Billy Talent, Simple Plan, Three Days Grace, Blink 182, Nirvana, Pink Floy, Metallica a mnohem víc. A neustálým posloucháním většinou anglických textů se taky něco naučim. I testy z fyziky s epíší líp při rajské hudbě.

Kočkování

2. června 2011 v 20:39 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Fotky koček, co jsem posbírala v pc. Většina je pořádně stará, ale na blogu se ještě neobjevily, tak nemám důvod je sem nedávat, jen si najít tu chvilku času. Tenhle článek už píšu po druhé, protože poprvé mi spadl prohlíže, nenaštvalo by vás to?
Jak se daří? Mě celkem fajn, přece si nebudu pořád stěžovat. Dnes jsem nenavštívila náš krásný milý ústav a vůbec mi to nevadilo, popravdě to tam mám ráda. Docela dost, ale talentovky chci vyzkoušet a basta. Teď se půjdu podívat na matiku, ty výrazy mě celkem baví.
Jestli už se tu některé objevily, tak se omlouvám no :)


©2010-2016