Červenec 2011

Home, sweet home

30. července 2011 v 20:06 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu
Ano jsem doma. Dokonce už od včerejška, ale ten jsem skoro celý prospala, protože jsme s kamarádkou poslední noc vůbec nespaly. Taková úmluva a úmluvy se mají dodržovat, ne? Ani nebylo těžké se zabavit, vlastně ani chvilku jsem se na táboře nenudila. Stýskalo se mi po vaně a samozřejmě skvělé familii.
Domů jsem napsala jeden dopis, ale naspala a jsem na sebe pyšná! Taky mijeden skvělý došel a ten si schovám, protože u něj jsem se opravdu nasmála. U něj jsem si vzpomněla, jak si vážím svojí mamky, svých brášků a našich sousedů. Jo, je to tak.
Většinu tábora pršelo, nešlo o žádné přeháňky, ale ustavičný, mokrý déšť a byla celkem zima. Ale přece si nenechám tábor zkazit deštěm. Byla to sice škoda, ale ne nijak výrázná. Noční koukání na filmy, zatracený saw! V prvních dvouch dílech ze mě a kamarádky udělali totální blbce, pak už jsme se nenechaly. Celkem dobrý filmy, jenže bez našich komentářů by to nebylo ono. Jsem divná a mám ráda divný filmy (brutálně divný, ujetý, nezávislý,nepochopený díla), tak si musím nějaký najít a stáhnout. Stýská se mi po filmech :]
Klidně bych si pobyt v táboru poblíž Strážnice o týden nebo dva prodloužila. S nejlepší kamarádkou jsme dostaly samostatnou chatku, samy dvě v chatce pro čtyři. Povídání do nevim kdy, dalo se říct cokoliv... Samozřejmě chodily i různé návštěvy, vlastně někteří lidé u nás trávili spoustu času, avšak pořád to bylo naše super soukromé území. Moje kreativní duše se neudržela a dozdobila popsané dřevěné obložení. Nad mou postelí to bylo po těch třinácti dnech k nepoznání, stačila mi černá a bílá pastelka a trocha inspirace. Příští rok chci jet znova, budu si na to muset našetřit nebo donutím ta´tku aby zaplatil alimenty, to šetření bude snažší :D
Poslouchám Red hot chili peppers a dochází mi, že jde opět o odstavce beze smyslu (jako většina mých článků). Nic s tím neudělám, smiř se s tím. Teď půjdu najít poukázky do knihkupectví, protože je v pondělí jedu utratit a když už budu v tom Brně, tak zajdeme na nového Harryho Pottera. A taky si musím dát bokem 25 korun na lítací talíř. Konečně jsem našla hračkářství, kde mají ten určitý specifický talíř, který bezkonkurenčně nejlpí lítá, no a já ho musím mít, protože ten náš jsme rozbili. Toť vše, hezkou sobotu nebo neděli (nebo nějaký jiný den, kdy to čteš) ;)

16.-29.7 Tábor

15. července 2011 v 23:08 | Míša K. (Miqelka) |  Autorka
Budu pryč. Jednoduchá informace, nehodlám to nějak rozepisovat. Snad jen, že se výdávám na tábor na 13 dnů. Jedu po třech letech, nebyly finance, letos jedu díky své obětavé trenérce, která mi zázrakem sehnala sponzora a nemuseli jsme platit pro nás velkou částku.
Jedu! A jsem šťastná jako blecha, fakticky. Asi už bych měla spát, ale ještě zkouknu film a zkontroluju, jestli mám vše důležité.
Vrátím se a půlka práznin bude pryč, to to uteklo ;D

Have a good time my net friends.


Duchové patří do komedií

15. července 2011 v 17:06 | Míša K. (Miqelka) |  Na téma


Co si vybavím, když se řekne 'duchové'? Okamžitě si vzpomenu na Leontýnku a písničky Jaroslava Uhlíře v krásném českém filmu Ať žijí duchové. Na režisérském křesle seděl Oldřich Lipský, pán komedie, z jeho iflmů bych vytáhla Limonádový Joe aneb Koňská opera, 'Čtyři vraždy stačí drahoušku' nebo Jáchymě hoď ho do stroje. Tento odpočinkový český film duchy ukazuje s jistou noblesou a tak krásně pohádkově, krásná představa o bytostích, které zřejmě neexistují.

Úsměv a užívejte volna

13. července 2011 v 10:09 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu


Čest bláznům, klaním se normálním ;D
Dlouho jsem se neozvala a moc se za to omlouvám, ale nějak nebyl čas napsat pár řádků. Stydím se. Na brigádě jsem si slušně přivydělala, tak se to teď snažím rozházet (není to úmyslně,a le to jsou výdaje za autobus, kofolu,...) V sobotu pro změnu odjíždím na tábor, na 13 dní. Už se moc těším, jsou to už tři roky, co jsem byla naposledy na táboře.
Tenhle týden chci být venku, zatím to podstivě dodržuju a dneska pokračuju, až mi teda pojede autobus, takže asi za hodinu a půl. Opět směr Rajhrad, pak Medlov, protože se s bráchou chci stavit k vodě. Voda je zatím číslo jedna :)
Nějaké větší úvahy nemám moc v plánu. Psát, jak trávím prázdniny, myslím, že by to byla nuda. Radím užívejte si je to fajn, na chvilku zapomenout na ty trápení a zbytečnsoti ve vašem životě, sice jen na chvíli alespoň něco.

Pár vět o začátku prázdnin

4. července 2011 v 13:45 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu

Chápe někdo to šílené počasí?
Leze mi to krkem. Už čtyřidny prázdnin a nebyla jsem nikde u vody. Ve vodě se člověk skvěle vyřádí, místo toho filozofuju nad kdejakou pitomostí. Asi bych znova měla začít chodit do knihovny. Mám seznam knížek, které bych ráda přečetla a doma je nemáme. Chci si přečíst Děti ze stanice ZOO, momentálně číslo jedna v pořadníku, taky mě láká Smrt krásných srnců, což už je asi klasika české literatury a mně se ten film strašně líbí, pokaždé u něj brečím.
Jsem filmový závislák, naprosto praštěný filmový závislák. Co začali prázdniny koukám na jeden film za druhým a trošku mi to zabírá místo (70GB). Některé smažu, no spíš si pořídím extérní disk. Mamka mi ho možná koupí za vysvědčení, zatímco já si díky brigádě od Katky budu šetřit na úžasný sluchátka. Mysleal jsem, jak budu mít o prázdninách čas a žádná sláva... Vůbec mi to nevadí, mám pár věcí v plánu. Příští týden se msuím naučit hrát na playstationu, promě nadlidský úkol, tak mi držte palce :))
Dnešek je fajn jsem vzhůru už od osmi, to jsem šla pěsy 2 km k babičce a pak jsme jeli vybrat televizi. Teď půjdu něco dělat, něco se najde :D
Moje fotka, tak nikam nekopírovat. Dankeschön.

Ochutnávka léta

2. července 2011 v 14:44 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
Prázdniny! Ne, že by počasí prázdninám nějak odpovídalo. U nás pro velký úspěch pršelo, ale jinak fajn. Tohle jsou starší fotky, ale s úpravou z nich dýchá atmosféra léta. Turecko bylo krásné a pár fotek se snad najde... Jenže já mám Českou Republiku ráda a léto jaké je tady taktéž. Miluju stohy slámy, tam se dá tak skvěle vyřádit... Je to poznávací značka léta, žně jsou v létě a proto sláma. Příčina → Důsledek, to říká postava Francouze ve druhém díle Matrixu. Má to myšlenku.
(Teď se ironicky směju, prtože vy se smějete mě.)
Pokerface

1. července 2011 v 10:20 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu

''Osud míchá karty, my hrajeme.''
Konečně odpočatá, tolik mi ten odpočinek chyběl. Turecko bylo parádní, i když já nenávidím dotěrné prodavače a těch tam bylo požehnaně, to jediné se mi nelíbilo. Moře bylo parádní a teplé. Ve vodě jsme blbi pořád. Nevím, co napsat. Nejsme žádný velký literát :((
©2010-2016