Září 2011

Chytila jsem duhu do dlaně

28. září 2011 v 21:04 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu
Možná by bylo férovější ozvat se dřív, asi určitě ano. Copak jsem byla tak zaneprázdněná, že jsem nemohla napsat blbé 'BÚ'. Kdepak, měla jsem času celkem dost. Jen jsem neměla chuť psát. Spíš jsem byla líná, to je výstižnější.
Ostříhaná jsem celkem dost, měla jsem vlasy asi po lopatky, takže změna byla. Ne nelituji toho, myslím si, že nejsem ten správný člověk pro dlouhé vlasy. Dlouhé vlasy potřebují lásku, péči a úctu a zrovna tyhle vlastnosti nehodlám vlasům dávat. Opět může jít o lennost nebo o přesvědčení. Opravdu si nejsem jistá.

Radujte se z maličkostí, je to úžasné. A pak dokážete věci, které nikdo jiný nezvládne. Teď kroutíte hlavou a říkáte si: "Ta holka je bláhová. Je to ještě dítě." Ale vždyť děti jsou úžasné, to dospělí jsou většinou nudní. Stále vážní a nedokáží si užívat každodeních maličkostí. Musím se pochlubit, co jsem zvládla, jsem na to pyšná! Chytila jsem duhu do dlaně ♥ Opravdu. Nudný dospělí, který ve mě dřímá mi pravil "Jen si nemysli, tu hudu jsi chytra jen díky skleněnému hranolu a slunečnímu paprsku. To ví každý idiot, že se světlo skládá z barevného spektra!" Vysmála jsem se mu do očí: "Padej pryč! Jen mi závidíš." A celkem dlouho jsem o něm neslyšela-
Nechci psát, jak se mám. Protože se mám dobře a pohrdám těmi, co si stěžujína život a přitom jsou zdraví, mají možnost chodit do školy a každý má nějakého přítele. Máš, co máš!
No jestli si najdete chvilku, tak se podívejte na film Uvnitř tančím, třeba se vám rozsvítí, 'Rory is in my hearth.' A jestli se chcete jen zasmát, tak nezbývá než doporučit Team America: Světovej policajt. Nechci slyšet (no vlastně číst), že jsem imbecilní a mám ráda tupý humor. Mám ráda prostě humor a tohle je totální kravina, která mě rozřehtá jak nikdy, no nejvíc mě rozřehtá asi Matt Damon, ale to je fuk.

Tak zase mizím, do čtenářského ráje. Právě čtu Kmotra, Já robot a znovu Stopařova průvodce po galaxii. Mějte se fajn, bavte se a neberte ten život tak vážně. Všichni umřou, bohužel.
©2010-2016