BAD BOYS & ME

10. října 2011 v 20:21 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu
Bylo nebylo jedno slušné/neslušné (záleží na úhlu pohledu) děvče, no a to jsem já. A jsem taková a ostatní to věčně štve. Dneska jsem si ve škole uvědomila, jak jsou někteří povrchní, neupřímní a dětinští. Teď jsem odsuzována, protože jsem nelhala učitelce do očí a ne nebylo mi to blbí. Sakra nechápu, proč bych měla lhát jen kvůli blbé známce! (tohle není žádná křesťanská věrnsot přikázání, to je moje přesvědčení) Někteří to nechápou, mrzí mě to.

Jsem šíleně hyperaktivní člověk, ke své Angličtině a Němčině jsem si dobrovolně přidala ještě Ruštinu. Bohužel bývá jen jednou týdně, takže neumíme ani 1/3 azbuky, ale baví mě to. Jakštakš se mi daří stíhat zbytek školy i moje zájmy. Je pravda, že v pátek večer jsem unavená jak nikdy. A to jsou pátky nejnáročnější, vstávám ve 4 a domů jezdím mezi 6-8, podle toho jak se rozhodnu zůstat na volejbale.

Docela kreslím, na umělecké mám tvrdý režim. Vůbec mi to nevadí, aspoň se naučím techniku a třeba jednou budu architekt ♥ Chtěla bych, ale třeba mě zas napadne blbostí a bude ze mě třeba osvětlovač v divadle (i tohle povolání by mě bavilo). Musím ty kresby nafotit a přidat. Zatím se loučím s nikým, tedy se všemi ^^

Titulek je jenom titulek a hodí se k fotce. Zloději z deskové hry osadníci z katanu ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzie | Web | 14. října 2011 v 15:32 | Reagovat

Povrchnost lidí je někdy až neuvěřitelná, znám jednu osobu, která jí má i za pět. :/ Páni, tak s Ruštinou Ti budu držet palce, asi by mi dělalo problém zvyknout si na jiné písmo. Já bych si hrozně moc přála naučit se Španělsky, ale bojím se, že by se mi to pletlo s Francouzštinou.
No jo, plány se mění. Ale je fajn, že Tě to tam baví! ;) Těším se na Tvoje kresby! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
©2010-2016