Listopad 2011

Štěstí je tak pomíjivé

30. listopadu 2011 v 8:36 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu
Ahojte! ^^
Nadpis je takový pochmurně depresivní, či co. Ale jde o to, že to tak je. Za poslední měsíc se toho hodně stalo, špatnýho i dobrýho. Až mě to děsí.

V jednom článku už jsem psala o své cestě do JAR. No tak měsíc utekl jako nic a dneska odlítáme. Z Prahy do Frankfurtu, pak do Kapského Města a nakonec do Durbanu. 10 dní tepla, fyziky, chemie, biologie a snad krásného času kdesi v Africe. Jak stručné.

Neměla jsem čas ozvat se dřív. Je mi to líto a mrzí mě, že mi to tu upadá :'( Ale život jde dál mílovými kroky. Mám se jak se mám. Jedu někam kam se nikdo nepodívá, tak jsem schopná zapomenout na tu všechnu nespravednost. Je to divný, ale já jsem celkem šťastná s tím, co mám. Možná je to proto, že jsem nikdy neměla víc. Každý den se usmívám i na ty nevrlé řidiče autobusu, pak jsem v pohodě. Každý rád prohodí pár slov, tak proč by ne? Zabije mě, když ráno vstanu a i cizím lidem udělám maličko radost, trošku :))

Teď stahuju spoustu alb do mp3, protože cesta dlouhá 10-12 hodin (nepočítala jsem to přesně) je opravdu hoodně dlouhá. Asi budu spát, je to taky noční let.

Tohle píšu ve spěchu, spíchám, musím prá věcí dobalit a v 11 jedu k babičce rozloučit se, ve 13.00 odjezd z Brna autobusem do Prahy a pak hurá čekat :D Děsí mě to, bojím se, ale těším se. Za poslední měsíc jsem si neužila moc volného času, tohle je odměna :)

Loučím se, snad 11.12. nazpět v ČR, v Evropě vůbec :)

Starý časy

5. listopadu 2011 v 20:11 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie ostatní
Starý místa s atmosférou a vzpomínkami - to je moje. Jedna stavba, která přesně vyjadřuje pesimismus, zkázu a pokrok lidstva.
Fotky týden staré, z venku. Nafotila jsem toho málo, ale tyhle dvě tak nějak stojí za to.


Druhý, taková tapetovská - potřebovala jsem obměnit tapetu plochy :D
©2010-2016