Rok se s rokem sešel

27. prosince 2011 v 18:16 | Míša K. (Miqelka) |  Den po dnu
Ahojte !
Ráda bych s úsměvem zamávala roku 2011. Budu na něj dlouho vzpomínat, většinou v dobrém. Díky za to všechno. Ale čas jde dál, nechci se seknout v nebezpečné časové smyčce (ne nehrozí to, jen moc koukám na sci-fi). Nevím jestli je to poslední článek v roce 2011, který napíšu, byla jsem s tím přidáváním taková skromnější. Něco málo přes 60 článků, bída. Možná bych se mohla k blogu vrátit, ale to je ve hvězdách, nechci moc spekulovat.

Co vůbec vánoce? Byli podle vašich představ? Musím se zeptat, těch pár lidí, co sem chodí. Ne že bych to u většiny už nečetla, ale prostě se slušnosti, vlastně spíš ze zvědavosti. Co se mých/našich vánoc týče, byli opravdu vánoční. Snad poprvé a já doufám, že ne naposledy. Vždycky nám ve škole vykládali o vánoční atmosféře, ale nikdy jsem ji opravdu nezažila až letos. Strávili jsme je se sousedy, takže nás bylo celkem 6. Byla legrace, spát jsme šli pozdě, bylo to správné vánoční. A snd poprvé jsem nelitovala, že jsem nedostala přesně to, co jsem si vysnila. Chci aby to tak bylo vždy, úsměvné, od srdce. Tak je to fajn. Dostala jsem Rubikovu kostku, protože jsem si zapřísahla, že se ju naučím skládat. Po dlouhém boji jsem ji podle návodu složila. Teď to všechno potřebuju zrychlit a apk můžu machrovat.

Znovu jsem to tady změnila, zas do jednoduchosti. No snad to tu chvílu vydrží, ale jak se znám, tak mě to rychle omrzí. I když, člověk nikdy neví. Zatím spokojenost :)
Na fotce je knížka Tři kamarádi, už jsem o ní nejspíš psala. Brečela jsem, smála jsem se... Jsem ráda za dobu, kdy žijem :) Krásně se četla a zlstane mi v srdci.

Loučím se :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 musikerleben | Web | 28. prosince 2011 v 16:36 | Reagovat

Já jsem naopak tu vánoční atmosféru letos neměla. Nevím proč, prostě na mě vůbec nepadla. :)
Ten desing je pěkný, v jednoduchosti je krása. :)

A doufám, že Tě brzy přestane dloubat ta závist, a že se najde někdo, kdo Tě u srdce zahřeje a potěší pouhým úsměvem. :))

2 musikerleben | Web | 28. prosince 2011 v 21:54 | Reagovat

Neboj, až bude ten správný čas, tak se zamiluješ. ;) :))
Uvidíme, třeba se mi to za rok povede, abych měla vánoční náladu. :)
Jinak tahle knížka je prý dobrá, jsem na ni zvědavá. Těším se, až se mi někdy dostane do ruky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
©2010-2016