Srpen 2013

Přespolní foto

17. srpna 2013 v 11:36 | Míša K. (Miqelka) |  Fotografie příroda
Žně už proběhly, takže je jasné, že tyhle fotky jsou data staršího. Byly pořízeny tak čtrnáct dní zpět. Tou dobu naši krásnou jižní Moravu mučila nekutečná vedra a člověk byl rád za každou možnost zchladit se ve vodě (sláva koupalištím).

Fotky jsem nafotila při jedné návštěvě zahrady, kam jsem si chodila zalévat rajčata. Rajčata už pomalu sklízím, jsou však drobná, naštěstí chuťově vynikající. Obilí pole lán je hned za naší zahradou a heřmánek(?) roste v neudržované části zahrady, tak proč to nevyfotit.


"Návštěva lesa"

16. srpna 2013 v 20:36 | Míša K. (Miqelka) |  Malba a kresba
Po více jak půl roce vlastně od vánoc o sobě dávám vědět, že vlastně ještě žiju a na tohle místo jsem úplně nezapomněla.
S tvořením je to takové horší, sem tam si něco načmárám nebo namaluji. Ale žádné velkolepé vize se nekonají. Akorát dostanu nápad, a pak mi dojde, že by se to nepovedlo, tak jak bych chtěla, a já to odložím. Takže maluji tyhle mrňavé obrázky, které jsou plné všech možných i nemožných barev. Na téma les jsem narazila při malování obrazu na ZUŠ, kde jsem dělala na plátno prales (třeba nebudu líná a vyfotím výsledek, co visí v obýváku).

Rozměrově jsou to opravdu malbičky. Myslím, že je to 8×10 cm.
©2010-2016