Autorka

Přijata, oficiálně

16. ledna 2012 v 18:37 | Míša K. (Miqelka)
Zdravím ^^
Tak konečně byly výsledky na internetu. Člověk si skoro kousal nehty, aby měl potvrzené to co mu řekli v pátek do telefonu. Trošku jsem doufala, aby tam byli rozepsáné body, abych se dozvěděla kolik jsem vlastně získala za kreslení.
Bude mi muset stačit fakt, že jsem někde ztratila 8 bodů a podruhé 17... Chci se pochlubit, protože mám radost a už se těším až to povím učitelce ve výtvarce, má na tom největší podíl :))
Mějte se fajn a přežijte školní týden :) Zítra bych mohla nahrát nějaké kresby snad ^^

Pod perexem scany výsledků :) Maximální počet bodů 150 (včetně všech za soutěže atd...)

16.-29.7 Tábor

15. července 2011 v 23:08 | Míša K. (Miqelka)
Budu pryč. Jednoduchá informace, nehodlám to nějak rozepisovat. Snad jen, že se výdávám na tábor na 13 dnů. Jedu po třech letech, nebyly finance, letos jedu díky své obětavé trenérce, která mi zázrakem sehnala sponzora a nemuseli jsme platit pro nás velkou částku.
Jedu! A jsem šťastná jako blecha, fakticky. Asi už bych měla spát, ale ještě zkouknu film a zkontroluju, jestli mám vše důležité.
Vrátím se a půlka práznin bude pryč, to to uteklo ;D

Have a good time my net friends.

Autoportréty

17. dubna 2011 v 11:09 | Míča K. (Miqelka)

Mám svůj svět a ten mě někdy děsně baví!

Po delší době zdravím všechny přítomné (;
Včera jsem nafotila dva auto portréty. Z toho jeden je takový víc stylizovaný do modra. Zítra jedeme na soutěž (celá třída) a naše barva je modrá, tak něco na důkaz fanouškovstí. Takže je to nic moc a druhý takový normální bych řekla (chtěla jsem novou profilovku na facebook). Ták tedy. No taky bych vám mohla přidat kresbu, co jsem včera kreslila no budiž.


.. vypadám strašně, ale člověk se s realitou musí smířit.

Zkrátka JÁ

12. prosince 2010 v 11:26 | Miqelka ( Mišel K.)

Pokusit se napsat něco o sobě na pár řádků chce alespoň minimální slohový talent. A protože nechci lhát, tak musím přiznat, že tento talent opravdu nemám. Na jaře roku 2012 mi bylo patnáct let, největší změnu, kteoru jsem pocítila, bylo zdražené jízdné. Ano, jak lze postřehnout jmenuji se Michaela, ale zde se podepisuji jako Miqelka. Ta přezdívka nemá žádný význam, vznikla před několika lety a nepamatuji si jak. O to víc je nezajímavá.
Chodím na gymnázium a to už od 5. třídy, takže mě nečeká zlomový přestup na střední školu. Původně jsem chtěla jít studovat modelářství a návrhářství oděvů v Brně. Dělala jsem i přijímačky, ale vše dopadlo nakonec jinak.
Ráda čtu, takže nějaké knížky, které mi z hlavy jen tak nezmizí. Na prvním místě je určtitě román od Jacka Kerouaca Na cestě. Snad žádná knížka mě tak nefascinovala, u jiné se mi tak často na tváři neobjevoval úsměv na tváři. Dean Moriarty je přešťastný člověk a pro mě hrdina. Potom určitě kniha od Remarqua Tři kamarádi, protože jsem skoro brečela...

EDIT: 29.8.2012- Trošku to tu poupravuji, fotka je aktuální :)
Jméno: Michaela Kurková
Věk: 15
Škola: Gymnázium Židlochovice
Foťák: Canon EOS 350D
Kdo jsem?
Jsem puberťačka, co si myslí, že to někam dotáhne. Ta co se chytne každé maličké příležitosti a nikdy ji nehodlá pustit. Jsem ta, co si bez ustání stěžuje na nespravedlnost a jak to všechno prostě není fér. Miluji kinematografii, zvláště tu dobrou např. Miloš Forman (Přelet nad kukaččím hnízdem, Muž na měsíci), Quentin Tarantino, James Cameron. Quentin Tarantino je moje velká srdeční záležitost, jeho filmy jsou osobité, násilné (akční scény to je lahůdka) a originální.
Obdivuji filmové režiséry, také obdivuji některé umělce (mezi umělce počítám i herce) jako jsou Salvador Dalí, Frida Kahlo, Leonardo da Vinci (a kdo by ho neobdivoval?!), Johnny Depp, Leonardo diCaprio (Basketbalový zápisník, tam jsem si ho zamilovala).
Fotím od jara roku 2009, ale nejvíc sem toho udělala za rok 2010. Na konci srpna mi byla darována DSLR a já jsem vděčná a šťastná jak malá holka.

To by bylo velice krátce, ale stačí ne?
 
 

Reklama
©2010-2016