Fotografie lidé

Klára

9. srpna 2012 v 19:32 | Míša K. (Miqelka)
Focené minulý týden. Klárka je skvělý člověk, krásně kreslí, maluje, plete náramky. Hlavně se sní skvěle vykládá o vše možném i nemožném. Kouzelný člověk s krásným jménem, jméno Klára se mi vždycky strašně líbilo. Foceno mimo civilizaci na takovém prazvláštním místě s nápisem "salon". Mám svou teorii k čemu to sloužilo, ale neověřené informance nebudou pouštět dál do světa.
Hodí se písnička od Chinaski, která se jmenuje stejně jak modelka. Poslechni si Kláru.

U vody

8. srpna 2011 v 11:55 | Míša K. (Miqelka)
Včerejšek měl být nenáročný a poklidný. Jo přesně tak jsem to chtěla, samozřejmě to nevyšlo, bylo to lepší a záživnější. Odpoledne jsme se s bratry vydali k řece, voda studenější oproti červenci, ale osvěžující. Taky za námi došel chlap a hledal jednu vesnici, Přítonice, pořád jme mu tvrdili, že v okruhu 30 km nic takového není, ale nevěřil nám a kráčel si dál s GPS. Prostě byl slušně mimo .))

Vzala jsem s sebou foťák, ale fotky splavu jsou nuda. I když možná sem nějakou přidám, jen pro pořádek není to splav jako velký splav. Je to maličký splav, který je šíleně zničený, tak vypadá celkem zajímavě. Fotky jsou spíš portréty mého brášky modela (Kuba), hold nebude mít moc normálních fotek z dětství.

die Kinder

27. května 2011 v 22:12 | Míša K. (Miqelka)
Němčina, pro změnu!
No když nám pořád tvrdí, jak jsou ty jazyky důležité, na druhou stranu s nima i souhlasím, tak a´t ěm to naučí pořádně ne? Asi bych chtěla moc, někdy mám pocit, že v té třídě jsem jediná, která se chce dozvědět něco nového. Prostě tasková touha po nových informacích, že by nemoc? Těžko říct.
Jenda fotka stará asi tak 14 dní a druhá jen týden, ale jsem líná, takže je uvidíte až dnes. Obě v černobílé podobě. Mám slabsot pro černobílé fotky, zvlášť pro ty staré s jistým kouzlem.


Desetiletá sestřenka, to se ještě dívá na všechno pozitivně.

'ztráta smyslů'

26. dubna 2011 v 16:17 | Míča K. (Miqelka)
Zdravím.
Doufám, že jste si užili nejdůležitější dny v roce pro křesťany, tedy Velikonoce. Nejsem člověk, co má tradice rád, spíš řečeno je nemám ráda, takže tyhle svátky spíš přežívám. Každopádně děda lsavil narozeniny a to bylo fajn. Tiše poslouchat historky z mládí těch moudřejších to by mě bavilo od nevidím do nevidím.
Pár lidí na škole chystá výstavu a svou troškou do mlýna přispěju i já. Tohle je ochutnávka fotek ze soboty, opět jsem týrala svého bratra. Ne doslova, jen jsem měla nápad a chtěla ho uskutečnit, tak on se obětoval, nakonec se mu výslendé snímky líbila, tak jsem ráda.
Mám slabost pro černobílé fotky, takže pouze jedna barevná zbytek ČB ;)


Nemocniční pohledy

13. března 2011 v 15:11 | Míča K. (Miqelka)Včera jsme uklízeli a umývali auto a tak jsme vylovili starou lékarničku, kde byla i tato dýchací maska, nejspíš pomůcka pro umělé dýchání.
A nápad byl s tím vyfotit brášky a taky se stalo. Ten detail, těch očí to je uplně jak z těch reklam některých, co upozroňují na některé nemoci. A muj braška zdraví vysmátý a desetiletý... Díkybohu .)

Docela se mi i líbí, zase takové pochmurnější, jenže sluníčko už nesvítilo, tak až bude hezky tak ho nafotim snad i vysmátého :DDD


Secret

5. března 2011 v 15:46 | Míča K. (Miqelka)

Bylo pondělí... bylo krásně!

A tak jsem vzala foťák a vydala se ven, dokonce jsem vytáhla kolo. Do ba´tohu naházela boty + sukni. Nakonec jsem na místo dorazila, zapla mobil s hudbou a dala se do focení. Tahle fotka je jedna z mála povedených. A taky docela originálních. Byl to docela zajímavý boj, protože nastavit foťák tak aby snímal jen určitý záběr a samospoušť má jen 10s. Tak se docela divým, že se to docela i povedlo.
Ty suprový fialový botky mám po babičce, slušných 40 let staré. No řekli byste to do nich? :D

Ach jak ten čas letí, to mě neuvěřitelně tíží. Teď je období všech olympiád atd. Mě se týká hlavně ta fyzikální. Učitelka nám toho chce, co nejvíce vysvětlit, takže se tak 3× týdně scházíme v sedm hodin ve škole. Pro mě to znamená vstávání ve 4 hodiný ráno. Ony mi ty autobusy totiž jezdí opravdu krásně.

Tohle pololetí si zatím držím docela dobré známky. Učitelé si nebrali servítky a píšem jeden test za druhym, takže málokterý den jsem bez nové známky. V matice píšem každou hodinu, v češtině slohovka na téma úvaha. Ou jak já nesnáším slohovky :((
Tak se zas mějte fanfárově ;D

She's happy

15. ledna 2011 v 19:50 | Míča K. (Miqelka)
Hojte ;)
Asi není nejlepší nadpis, ale co už. Podělím se s jednou povedenější fotkou, z těch očí prostě srší radost. Je focená s bleskem tak tam není žádná zajímavá hra stínů, to se teprve musím naučit.
Jinak moc všem děkuji za komentáře. Na blog se mi asi dostalo více lidí díky fotce v Autorském klubu, tak bych chtěla poděkovat, ze tu příležitost fotku poslat.

Sestřenice

12. prosince 2010 v 13:30 | Míča K. (Miqelka)
Děti jsou úžasné bytosti. Mají velikou fantazii, jsou upřímně. Hlavně ta jejich upřímnost, je to kouzelná vlastnost, kterou jim leckdy závidím. 
Moje sestřenice je přesně taková, utíká do světa snů, všechno hned řekne. Směje se a rychle přichází na jiné myšlenky. Za chvíli vyroste a pak co? no já radši nevím.
Jsou to takové "portréty" uvozovky byly potřeba použít.
Sestřenice n.1
 
 

Reklama
©2010-2016