Fotografie ostatní

Psí kusy

29. července 2012 v 17:46 | Míša K. (Miqelka)
Černobílé fotky dvou rafanů, kteří žijí u babičky. Pro toho menšího hledáme páníčka, ale vidím to tak, že tam zůstane mazel jeden.

Na ledě ^^

6. února 2012 v 18:00 | Míša K. (Miqelka)
Divím se, že jsem vylezla, protože je tam celkem zima - přes den -15°C. Ale sníh tu není vůbec, tak mám aspoň jako zimní fotky tyhle - led.
Nešla jsem jen fotit, jen jsem něco cvakla ahlavně jsem bruslila. Teda pokoušela jsem se o to, ale vždy´t ot je fuk :D Pravidelně skončím s modrákem na koleni, taková tradice už. Zítr apůjdu zas, neumím to, ale půlhodinka ježdění je fajn, a když svítí sluníčko, tak je to vlastně paráda.

Na večer jsem si stáhla tři filmy... Tušila jsem velice správně, že budu prázdniny trávit u filmů. Včera jsme s bráchem zkoukli Bobule, tak dneska následuje dvojka, Tři sezóny v pekle a Tmavomodrý svět. Vzdejme čest české kinematografii a Kryštofu Hádkovi. Zítra bych si mohl udělat Tarantinovskej maraton, jen tak pro zábavu.

Menší fotoreportáž z JAR

29. prosince 2011 v 13:09 | Míša K. (Miqelka)
Fotky, kupa fotek!
Je to k neuvěření, ale dala jsem jich pár dokupy, abych se mohla pochlubit. Objektiv nemá tak dobrý zoom, proto jsou zvířata víceméně z dálky, co už no. Vypadají celkem k světu.
Když na ty fotky zpětně koukám (což dělám každý týden, doufám, že si nevyspěstuju nějaký zvláštní druh závislosti) tak si říkám, že chci jezdit po světě a vidět nová místa. Česká Republika je mi prostě malá :D

Fotky jdou postupně, jak byli foceny. Komentáře se mi zatím nechcou psát, možná je doplním :))

Starý časy

5. listopadu 2011 v 20:11 | Míša K. (Miqelka)
Starý místa s atmosférou a vzpomínkami - to je moje. Jedna stavba, která přesně vyjadřuje pesimismus, zkázu a pokrok lidstva.
Fotky týden staré, z venku. Nafotila jsem toho málo, ale tyhle dvě tak nějak stojí za to.


Druhý, taková tapetovská - potřebovala jsem obměnit tapetu plochy :D

Hrátky s vodou

29. října 2011 v 17:37 | Míša K. (Miqelka)
Jsem noční tvor, a protože mamka je pravý opak. Chodí spát vrzoa vstává brzo, takmusím bývat potichu. Ve čtvrtek večer asi kolem jedenácté jsem dostala geniální nápad zkouknou Matrix. Všechny tři díly.

Ten třetí už me ke konci moc nebral, nemám ráda ten konec, jinak je to perfektní, tak mě napadlo něco nafotit. Tak jsem experimentovala s provizorním studiem. Nakonec vznikly tyhle čtyři fotky. Bylo těžké to nafotit bez stativu a ještě být opatrná aby se nenamočil foťák. Úpravy jsou minimální, jen zmenšenía ořez. Červeného nádechu jsem docílila červeným tričke v pozadí podsvíceným lampou.

Tou dobou - 4 ráno jsem si uvědomila, jak strašně miluju pohled přes hledáček a jak miluju focení. Tak jsem včera vyrazila fotit, taky mám tak 2 ucházející fotky. Ale to je na tom to krásné - jsem venku 5 hodin, vycumlám balíček mentolek nafotím 150 fotek a z toho jsou 2 který se mi líbí :D

Ochutnávka léta

2. července 2011 v 14:44 | Míša K. (Miqelka)
Prázdniny! Ne, že by počasí prázdninám nějak odpovídalo. U nás pro velký úspěch pršelo, ale jinak fajn. Tohle jsou starší fotky, ale s úpravou z nich dýchá atmosféra léta. Turecko bylo krásné a pár fotek se snad najde... Jenže já mám Českou Republiku ráda a léto jaké je tady taktéž. Miluju stohy slámy, tam se dá tak skvěle vyřádit... Je to poznávací značka léta, žně jsou v létě a proto sláma. Příčina → Důsledek, to říká postava Francouze ve druhém díle Matrixu. Má to myšlenku.
(Teď se ironicky směju, prtože vy se smějete mě.)Útěk

8. května 2011 v 15:34 | Míča K. (Miqelka)
Utíkám ze svýho úžasnýho domova každý víkend. Jsou to moje dlouhé, přemýšlecí procházky. Moje útěky mimo realitu. Vždycky s sebou beru foťák, však víte "co, kdyby náhodou".
Včera jsem měla jasný cíl, ale vzala jsem to tou nejsložitější možnou cestou. Prošla jsem prostředkem pole a moje nohy poznaly kyselinu methanovou čili mravenčí aneb se tváří tvář setkaly se stovkami zákeřnýách kopřiv. Mám hodně fotek z pole (řepky), ale je to nuda, tak raději přispěju třema podle mně zajímavýma fotkama. Ty listy asi patří do kategorie příroda, ale nchce se mi psát nový článek, ach ta lennost :(
Mimochodem nový, svěžejší a docela i letní vzhled. Jak se líbí?


Včera bylo krásně, tak jsem na chvilku zakotvila na blízkém splavu, kam se v létě chodíváme koupat. Už se těším. Včera jsem zula tenisky a prošla se nahoře. Měla jsem strašné nutkání se vykoupat, ale byla by z toho akorát angína. Povedenou fotku splavu nemám, protože svítilo příliš ostré sluníčko a tvořilo nehezké přepaly. I tay to jde vidět.


Reklama na cigarety? NE NE!
Jen ty barvy a kompozice se hodí na takovou tu 'kusovku'. Nic víc.


JARO ^_^
Ta zelená je skvělá, u mě pořád vede žlutá.

Žárovková

1. května 2011 v 12:28 | Míča K. (Miqelka)
'šla žárovka na vandr...'
Potřebovala jsem nutně něco vyfotit a vznikla tahle žárovková. Musím najít čas a naházet Vám sem fotky, protože jich mám celkem dost. A chci se i chlubit.
Tahle je nudná, ale koukatelná.


Kýč, že ano?

Converse

3. dubna 2011 v 13:18 | Míča K. (Miqelka)
'Converse je americká firma vyrábějící sportovní obuv, založená Marquis M. Conversem v roce 1908. Společnost sídlí od založení v Massachusetts.' wikipedie

Fotka ze čtvrtka (31.3.2011). Taková obyčejná, ale má něco do sebe. Zase ty živé barvy, prostě obyčejná, ale líbívá. Příště snad bude lepší nápad.


Za kopírování budu trhat hlavy!

Náladová

18. února 2011 v 13:55 | Míča K. (Miqelka)
To už uběhl téměř měsíc?! Sakra.
Omlouvám se. Zdravím. Je mi líto, je mi ze sebe špatně. Po takové době přidat dvě ubohé fotky, je to bída no. Jistěže na počítači bývám, to by bylo na dnešní dobu velice zvláštní, kdyby ne :D
Ono já aji fotím, něco málo mám v PC, ale to je tak slžité se tomu věnovat. Takže si dám asi nějaké předsezetí, jinak netuším. 
Taky čekám na hezké počasí, i když teď je tam krásné světlo, takže jsou to jen moje výmluvy.
Taky doma máme skvělou hru.  Sice to není nic ve stylu filmu "Game" (mimochdoem moc dobrý thriller s Michaelem Douglesem, pokud sjte enviděli podívejte se). No ono se nakonci ledna předávalo pololetní vysvědčení v mém případě pouze tzv. Výpis z vysvědčení. Dobojovala jsem s jednou dvojkou z hloupého zeměpisu. Bráškové na tom nebyli o moc hůř, tedy jeden se dostavil z trojkou z přírodovědy, ale u nás doma se na známky až tak nehledí (protě ať každý dělá na maximum i když je maximum trojka.) Prarodiče nám, ale za uspokojivé vysvědčení slíbili televizy a Playstation 3. Toť je opravdu lákavá nabídka. Ono sledovat oblíbené filmy na pořádněm full HD to je jiný kafe. Takž se od února opravdu snažim a zatim se mi daří (právě jsem zaklepala do toho dřevotřískového stolu).
Dnes jsem byla na očkování a doma jsem už hodinu, asi proto jsem se sem dostala. Obyčejně domů jezdívám kolem 6-7 hodiny večer a to už je blog to poslední nač si vzpomenu. Očkování jsem se opět bála jak čert kříže, ale opět zbytečně, vlastně jsem ho ani nepostřehla, takže jsem celkem ráda. Neměla bych týden sportovat, jenže zítr amáme volejbalový "match" a tam musím (ano je nás zoufale málo hráče). Takže se opět nevyspím, spánek moje oblíbená činost, ach jo.

No ty slibované 2 fotky. Jsou takové náladové "peace" a "fuck" prostě....
peace

Továrna na bavoráky

29. ledna 2011 v 11:04 | Míča K. (Miqelka)
Bylo nebylo jednou jsem navštívila Německo, přesněji spolkovou republiku Bavorsko. Jejímž centrem je Mnichov, tedy München. U Olympijského stadionu je zde velká televizní věž. A právě z této věže vznikla tato fotka. 
Je to muzeum BMW, takže opravdu ne Továrna. To by bylo trochu malé a vysoké ne? Musím říct, že ty auta tam byli úžasný. Němci mají opravdu smysl pro preciznost, přesnost a kvalitu. Fotka je z rána, tak je tam trochu víc mlha. a mojí úpravou se stala děsně deprimující, i ten šum jsem přidávala schválně.
München

Šach mat

25. ledna 2011 v 18:45 | Míča K. (Miqelka)
Šach mat - ohrožení soupeřova krále takovým způsobem, který nelze odvrátit žádným tahem.
Tato šachová pozice není na fotce zachycena, ale král tam je. Je to sice nejdůležitější šachová figurka, ale ne zdaleka nejmocnější. Tou je nejspíš dáma nebo jezdec, zas tolik tomu nerozumím :)
 Fotka starší nudnější, taková kusovková. Ale mám pár nápadů, jenom zrealizovat, tak mi držte palce.

šach mat

Čeleď- pisálkovití

27. prosince 2010 v 13:14 | Míča K. (Miqelka)
Včera mě přepadla nuda a to si přece nenechám líbit a tak jsem něco cvaklo. Sundala jsem ze skříně starý psací stroj (sakra bylo by tak snazší napsat old typewriter, ano angličtinu mám vskutku ráda).
A vzniklo pár docela zajímavých snímků, výjimečně jsem je "zpracovala" rychle a tak už se můžete mrknout. Jsou to jednoduché cvaky, ale mamka je nazvala "líbivými" možná právě pro tu jednoduchost :DD
backspace
 
 

Reklama
©2010-2016