Fotografie příroda

Přespolní foto

17. srpna 2013 v 11:36 | Míša K. (Miqelka)
Žně už proběhly, takže je jasné, že tyhle fotky jsou data staršího. Byly pořízeny tak čtrnáct dní zpět. Tou dobu naši krásnou jižní Moravu mučila nekutečná vedra a člověk byl rád za každou možnost zchladit se ve vodě (sláva koupalištím).

Fotky jsem nafotila při jedné návštěvě zahrady, kam jsem si chodila zalévat rajčata. Rajčata už pomalu sklízím, jsou však drobná, naštěstí chuťově vynikající. Obilí pole lán je hned za naší zahradou a heřmánek(?) roste v neudržované části zahrady, tak proč to nevyfotit.

Kočkování

2. června 2011 v 20:39 | Míša K. (Miqelka)
Fotky koček, co jsem posbírala v pc. Většina je pořádně stará, ale na blogu se ještě neobjevily, tak nemám důvod je sem nedávat, jen si najít tu chvilku času. Tenhle článek už píšu po druhé, protože poprvé mi spadl prohlíže, nenaštvalo by vás to?
Jak se daří? Mě celkem fajn, přece si nebudu pořád stěžovat. Dnes jsem nenavštívila náš krásný milý ústav a vůbec mi to nevadilo, popravdě to tam mám ráda. Docela dost, ale talentovky chci vyzkoušet a basta. Teď se půjdu podívat na matiku, ty výrazy mě celkem baví.
Jestli už se tu některé objevily, tak se omlouvám no :)


Ještěrka

22. května 2011 v 21:23 | Míša K. (Miqelka)
Yeah!
Jo mám radost, protože se mi podařilo vyfotit tohle krásné stvoření aniž by někdy přišel k větším zraněním. Trošku jsem si odřela koleno protože jsem musela ležet na břichu a s foťákem manipulovat cca 15 cm od ještěrky, muj objektiv nemá přiliš velký zoom.
Ještěrce se nestalo nic! A bude mít mladý, opravdu nejtlustší ještěrka, co jsem kdy potkala ^^Z procházky

2. května 2011 v 19:48 | Míča K. (Miqelka)

Dlouhé chození po okolí, přemýšlení a smání se nad maličkostmi. Včera jsem byla venku tak tři hodinky, budu muset začít chodit větší okruhy, protože tady to už mám nafocený tolikrát...
Pár fotek se povedlo, takové jarní, barevné veselé.
Hlavní téma pampelišky, které právě odkvétají. Samozřejmě bylo i plno nově kvetoucích, ale tohle je snad zajímavější.


Jarní fotky n1

22. dubna 2011 v 12:47 | Míča K. (Miqelka)
Zdravím vespolek!
Sluníčko svítí a vše se probouzí, takže pár čistě přírodních fotek. Jsou takové barevné a prostě živé. Teď jsem po neuvěřitelné době nemocná (kašel, rýma, byla i teplota) a neuvěřitelně mě to štve. Čtyři roky jsem nebrala antibiotika, ty neberu ani teď a neplánuju to. K lékům mám jakousi averzy, nevím jak jinak tomu říkat. Takže se léčím čajem a pohodlíčkem postele. Přečetla jsem knížku z trilogie Milénium, hne dtu první 'Muži, kteří nenávidí ženy.' Měla jsem ju přečtenou zhruba za 1.5 dne a to má prosím 540 stran! Takže jsem jeden den četla do čtvrté hodiny raní, já to to prostě musela přečíst :D


Smutný očka

9. dubna 2011 v 18:48 | Míča K. (Miqelka)
Hello everybody! Like you English too? :D I love this language. It's sad that I can't speak good :(
hehe ani netuším jestli to mám napsáno správně. Doufám, že jo. Zase přidávám jednu fotku, ale tuhle mám ráda, ty oči.
Teď musím něco málo namalovat (musím, protože chcu!).


Fialka

3. dubna 2011 v 19:07 | Míča K. (Miqelka)

Hurá jaro!

Tohle chci vykřičet do světa, nic jiného. Konečně se teploty šplhají nad 15°C a sluníčko svítí. Jsou tu ty přeháňky, kdy deset minut prší a pak to nepoznáte, protože je zase krásně. Jaro je krásné a basta.
Ta fotka je plná života a fialky jsou moc pěkné kvítečka :))
je to zvláštní, ale na zítřekse docela těším, pojedu za Hráblíkem :)

Sunset tree

2. dubna 2011 v 11:51 | Míča K. (Miqelka)
Jak jsem psala, že jsem byla fotit tak to opravdu byla pravda!
Tahle fotka se mi líbí je taková kouzelná, příjemná, uklidňující. Ty barvy na ní a vůbec mě neštvě že zem není vodorovná, ale spíš nakloněná rovina.
Jinač musím se pochlubit 3. místem v okresním kole fyzikální olympiády, mám radost, protože jsem nad tím strváila celkem dost času. Spolužák byl první a druhý spolužák šestý, všichni tři zúčastnění z naší školy byli úspěšnými řešiteli, tak se i učitelka radovala.


Líbí?
 
 

Reklama
©2010-2016